Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Біліївська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04359755) був реорганізований і увійшов до складу Володарської громади

Секретар сільської ради - Луценко Оксана Василівна

Я, Луценко Оксана Василівна, народилася 14 квітня 1972 року в місті Красилів Хмельницької області. Громадянка України.

У 1979 році пішла в 1 клас Красилівської середньої школи №3, яку закінчила в 1989 році.

З 1989 по1992 рік навчалася в Немішаєвському радгоспі-технікумі по спеціальності зооветеринарія.

Після закінчення навчання працювала в селі Біліївка колгосп імені Фрунзе – завідуючою дитячим садком.

З квітня 2000 року працювала обліковцем тракторної бригади відділку №1 с.Біліївка ЗАТ «Сільгосптехніка»

З 2002 року працювала листоношею ІІІ класу в селі Біліївка, Гайворонського відділення поштового зв'язку.

У квітні 2006 року була обрана секретарем Біліївської сільської ради де працюю по даний час.

Одружена.

Чоловік – Луценко Костянтин Юрійович 1968 року народження працює в ТОВ «Сільгосптехніка Нова» різноробочим.

Маю сина.

Син - Луценко Олег Костянтинович 1994 року народження, навчається в Білоцерківському НАУ.

Проживаю за адресою: 09311 вул. Миру, 7 с.Біліївка, Володарського району, Київської області, телефон: (04569) 3-59-74

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування